Головна
 
Пятница, 19.04.2024, 16:08



Вітаю Вас Гость | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Концерти, змагання, покатухи... » Концерти, змагання, покатухи... » Закриття сезону 2007 (В Івано-Франківську)
Закриття сезону 2007
BlinchikДата: Понедельник, 15.10.2007, 18:29 | Повідомлення # 1
Super Admin
Група: Администраторы
Повідомлення: 93
Репутація: 3
Статус: Offline
В неділю (14 жовтня) в м. Івано-Франківськ біля озера відбулось закриття сезону, куди ми і поїхали (я, Сергій та Данило, всі на скейтах) їхати повинно було в два рази більше народу, але, але... В 11:00 ми були вже у Франківську, довго недумаючи ми вирішили піти покатати, перше що нам спало на думку це "катедра", прийшовши туди ми помітили велику к-сть наметів в яких хтось щось продавав, як ми зрозуміли це був ярмарок, і так як там катати небуло де, ми вирушили на "драму", але Ви не повірите там теж проходило якесь народне дійство, але ми всеодно вирішили там покатати. Розкататись нормально там невийшло через велику к-сть натовпу яка там зібралась, тому ми пішли "перекусили" та відправились на озера. Коли ми прийшли туди то виявилось що ми запізнились на перші змагання скейтерів "Game of S.K.A.T.E." але нічого страшного, ми ще встигли, точніше нам дозволили зареєструвати Данила. Ну що я скажу, Данило відкатав гідно хоч і зайняв останнє місце, якщо чесно то на цих змагання крім скейтборду і тріалу більше цікавого нічо небуло, тому що ВМХери виступили ну як сказати жахливо, цікавого я нічого небачив, навіть спроб, хіба тільки Коробков Олег пробував сепермен, але, але... зате Їдак Андрій (тріаліст) "взув" усіх як бемерів так і МТВешників. Серед скейтерів себе найкраще показав Черкасюк Андрій, він дійсно відкатав мега-круто, навіть не те слово, за що і дістав нову дошку від маг.Стаф-Зони, йому великий "респект" і "благодарочка" зате що було на що подивитись. Після змагань ми пішли катати разом із місцевими скейтерами, (я зробив бордслайд через 6 сход., а Сава просто мега крута ср*ка його 50-50, бордслайди... були мега круті).
Десь у 16:00 ми попрощались із всіма та пішли на вокзал, але перед тим зайшли "попацярити" бо були голодні, і в 17:30 ми були вже в Калуші.
Оттак ми провели неділю 14 жовтня, шкода що нас було так мало і ніхто немав фотоапарату, але,але...


|---пиво----\\|""\\_ _
|___________||___|__|
(@)(@)"|(@)(@)**(@)
 
BlinchikДата: Пятница, 19.10.2007, 18:04 | Повідомлення # 2
Super Admin
Група: Администраторы
Повідомлення: 93
Репутація: 3
Статус: Offline
Фото можна подивитись ТУТ

|---пиво----\\|""\\_ _
|___________||___|__|
(@)(@)"|(@)(@)**(@)
 
Форум » Концерти, змагання, покатухи... » Концерти, змагання, покатухи... » Закриття сезону 2007 (В Івано-Франківську)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Усі права захищено. Wild-West!!! Kalush X3M Portal © 2024
Хостинг от uCoz